Strzałka

Nasze wartości

Strzałka

MISJA

Świadczymy klientom w Polsce i w pozostałych krajach Europy Środkowo-Wschodniej najwyższej jakości, kompleksowe usługi wynajmu nowoczesnego taboru kolejowego w formule full-service.

WIZJA

Dążymy do tego, aby być najbardziej profesjonalnym i godnym zaufania partnerem w wynajmie taboru kolejowego oraz jego utrzymaniu. Wierzymy, że w ten sposób przyczyniamy się do rozwoju transportu kolejowego z korzyścią dla społeczeństwa i środowiska.

WARTOŚCI

profesjonalizm

PROFESJONALIZM

W oparciu o naszą wiedzę, umiejętności i doświadczenie dbamy o najwyższą jakość usług i standardów.

zaufanie

ZAUFANIE

Zaufanie naszych klientów oraz współpracowników jest dla nas priorytetem. Stawiamy na budowanie długotrwałych relacji poprzez szczerość, uczciwość i otwartą komunikację.

szacunek

SZACUNEK

Wierzymy, że szacunek jest podstawą partnerskich relacji i sukcesu. Ważne są dla nas potrzeby współpracowników, klientów i otaczającego nas środowiska.

rzetelność

RZETELNOŚĆ

Rzetelnie i odpowiedzialnie podchodzimy do naszych zobowiązań, dotrzymujemy słowa.

rozwój

ROZWÓJ

Naszym celem jest rozwój w oparciu o zasady społecznej odpowiedzialności biznesu. Stawiamy na doskonalenie kompetencji naszego zespołu i rozwój zasobów.

Jesteśmy przekonani, że kierując się powyższymi wartościami będziemy partnerem pierwszego wyboru dla naszych klientów i przyjaznym miejscem pracy dla pracowników.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Zadzwoń lub napisz jeśli masz pytania…